O serwisie


Serwis www.kupodkomornika.pl ma na celu promowanie zakupu przedmiotów na licytacjach komorniczych. Naszą intencją jest wyjście do szerszego grona osób z informacją,  jak  w łatwy i przystępny sposób nabyć interesujące przedmioty na licytacjach komorniczych. Chcemy pokazać jak wygląda licytacja komornicza w praktyce i co należy zrobić, aby wziąć w niej udział. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką Jak kupić na licytacji.

Serwis www.kupodkomornika.pl ma służyć łatwemu i szybkiemu odnalezieniu interesującego nas przedmiotu. Zawiera on również niezbędne informacje na temat licytacji, na której będzie on wystawiony.  

W szybkim wyszukiwaniu przedmiotów posłużą nam wyszukiwarki: ze względu na ich typ – znajdująca się po lewej stronie serwisu oraz ze względu na województwo, w którym odbywać się będą licytacje – znajdującej się po prawej stronie serwisu.

Jeżeli znajdziemy już interesujący przedmiot po kliknięciu przechodzimy na stronę z jego opisem. Pod opisem danego przedmiotu, została umieszczona pełna lista przedmiotów wystawionych na sprzedaż na tej samej licytacji. Zachęcamy do przeglądania,  gdyż może się okazać, że na tej samej licytacji będzie więcej interesujących przedmiotów.

W zakładce Licytacje, możemy podejrzeć w jakim terminie i miejscu odbywa się licytacja oraz pobrać plik PDF z obwieszczeniem o danej licytacji.

Nowe przedmioty bądź nieruchomości wystawiane na sprzedaż możemy śledzić w zakładce Przedmioty licytacji.

Zachęcamy do zapoznania się z serwisem oraz życzymy
udanych zakupów!

Do współpracy zachęcamy również kancelarie komornicze. Nasz serwis zachęca do udziału w licytacjach, a tym samym pomaga w efektywniejszych wynikach egzekucji.


Aukcje komornicze
zobacz więcej »


Zakupy z aukcji komorniczej
zobacz więcej »


Licytacje komornicze
zobacz więcej »


Zakupy z licytacji komorniczej
zobacz więcej »


Oferty z aukcji komorniczych
zobacz więcej »


Oferty z licytacji komorniczych
zobacz więcej »


Okazyjne zakupy
zobacz więcej »


Komornik
zobacz więcej »